Bane air - prodazno izlozben salon

ParkingTransport publikPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: bul. Partizanski odredi 17 lam.2 lok.2
  • Vendi: Shkup

  • Faksi: 02 6092300
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1597925644_81.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

KALORIFERË ELEKTRIK (TAJFUNE):
KALORIFER ELEKTRIK TK-4 -I përshtatshëm për përdorim në shtëpi, zyrë, vila, restorante dhe çdo lloj sipërfaqeje deri 30m2 ose 60m2. Ky model është tërësisht i automatizuar, ka termostat në vetë aparatin që ndizet ose fiket vetë dhe e rregullon temperaturën e kërkuar në hapësirë.
KALORIFER ELEKTRIK TK-4,5 - I përshtatshëm për përdorim në shtëpi, zyrë, vila, restorante dhe çdo lloj sipërfaqeje deri 30m2 ose 90m2

KALORIFER ELEKTRIK TAJFUN - I përshtatshëm për kafeteri, kafene, diskoteka, butiqe dhe çdo lloj punëtorie, salla dhe hapësirë nga 30m2 deri 100m2.

"BANE AIR" ËSHTË PËRFAQËSUES ZYRTAR PËR ELEKTRA- NGROHJE ELEKTRIKE PËR DYSHEME DHE SISTEME KUNDËR NGRIRJES DHE MBROJTE NGA BORA DHE AKULLI.
Kompania 'ELEKTRA' është prodhuesi më i madh dhe më i vjetër në Evropën Qendrore dhe Juglindore për kabllo ngrohëse elektrike për ngrohje dyshemesh. Ne jemi përfaqësues gjeneralë për Maqedoninë.
Garancia 10 VJEÇARE e fabrikës për kabllot ngrohëse flet për cilësinë dhe përdorimin afatgjatë të këtij lloji ngrohës, që është dhe mënyra më ekonomike për ngrohje, dhe mund të përdoret dhe si një ngrohje kryesore ose shtesë. Asortimenti i prodhimeve ofron mundësi të mëdha dhe gjen përdorim të gjerë në shumë segmente të jetës tonë. Ngrohje kryesore ose shtesë për ndërtesa individuale(shtëpi, vila), ndërtesa kolektive( apartamente) për një zgjidhje komplete ose parciale(tualete, banja, korridore dhe kuzhina) për ngrohje si dhe hapësira zyrtare dhe dyqane:

• Kundër ngrirjes dhe shkrirjes së borës dhe akullit nga oborret dhe shkallët e jashtme
• Kundër ngrirjeve të instalimeve hidraulike
• Kundër ngrirjes së çeshmave të jashtme
• Kundër ngrirjes dhe shkrirjes së borës dhe akullit ë ulluqe dhe çati
• Kundër ngrirjes dhe shkrirjes së borës dhe akullit nga rrugicat lidhëse, kalime dhe hyrje në objektet komerciale dhe industriale.

NGROHËSE ME RREZE INFRA TË KUQE - përdoren për ngrohje të: tarracave, shtëpive, shkollave, zyrave, dyqaneve, fabrikave, serave prej xhami, sallave sportive, supermarket dhe qendra tregtare, restorante, hotele, spitale…

REZISTENCA PËR KLIMATIZIM DHE VENTILIM
Prodhimi i rezistencave është për përdorim, pra dimensionet e tyre i përshtatim sipas formave dhe dimensioneve të dhëna të kanalit, që mundëson një përdorim maksimal të rezistencave, ndërsa fuqia e tyre varet sipas nevojave të klientëve.

Ka tre lloje rezistencash:

• Me elektronikë dhe automatike - këto lloje rezistencash gjen përdorim në fushën e klimatizimit
• Me automatikë - këto lloje rezistencash gjejnë përdorim në fushën e ventilimit
• Rezistenca pa elektronikë dhe automatikë

Gjithashtu përgatisim dhe llogarisim fuqinë e rezistencave, në bazë të parametrave të dhënë në përpara, siç janë dimensioni dhe lloji i kanalit dhe fuqia e ventilatorit ekzistues.
më shumë

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj