Бама Фергусон


  • Адреса: Петре Прличко б.б.
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7467 км
  • Локација: до Стариот мост

  • Факс: 043 212048
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб - Нед од 08:00 до 13:00Мапа

Еколошката активистка, Грета Тунберг учествуваше на собир за клима во швајцарскиот град Лозана, неколку дена пред да замине на Светскиот економски форум во ...
сите 15 | | | веќе видена

Фондот за иновации и технолошки развој и Македонската банкарска асоцијација потпишаа Меморандум за соработка за олеснување и зголемување на пристапот до ...
сите 20 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи