Azim Sali


 • Adresa: Marshall Tito 1-a
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7931 км
Kategoritë:

leblebitore  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Mapa

  Вкупното богатство на 25-те најбогати луѓе во светот се зголеми за 255 милијарди американски долари за два месеци, пишува „Форбс“.За основачот на „Фејсбук“, ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Злоупотребата на екстралесното гориво станува сериозен проблем во нашата земја и време е да се направат потребните промени во акцизната регулатива за да се ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj