Avtostar Plus

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë

  • Adresa: Lubo Bozhinovski-Pish 86-A
  • Vendi: Tetovë

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 18:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1566555168_28.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Ne punojmë që nga viti 1975 nën emrin Shoqata e Shoferëve Tetovë, në vitin 2010 u riemëruam si Avtostar Plus Tetovë.

Shërbime:
• Kontroll teknik i automjeteve,
• Regjistrim i automjeteve,
• Sigurim i automjeteve,
• Të gjitha llojet e Atesteve të Automjeteve siç janë Automjetet e Modifikuar,
• Ateste të fletëve, Ateste të çengelave,
• Konvertimi nga automjet për pasagjeri në atë ngarkesë dhe anasjelltas,
• Lëshimi i pëlqimit për regjistrim (homologim) dhënie e policave për regjistrim dhe karton jeshil,
• Dhënie e autorizimit për drejtim të automjetit jashtë vendit,
• Patentë shoferi ndërkombëtare,
• Targa provë për të gjitha llojet e automjeteve,
• Dhënie e kushteve të shfrytëzimit teknik dhe eko-standardeve për nevojat e kompanive gjatë marrjes së licencës në Ministrinë e Transportit dhe Lidhjeve për transportin e udhëtarëve dhe mallrave në trafik etj.

Cilësia e kontrolluar dhe e dëshmuar në treg ndër më të mirët!
më shumë
Foto nga vendndodhja

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj