Audio qendra Bolin

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Kej 13 Nëntori QTQ kati 1 lok.255
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км

  • Telefon 2: 02 3238922
  • Faksi: 02 3133104
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00
    Sh nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1491901437_77.png?t=true&w=300&h=300


Audio qendra Bolin është kompani që kryen shitjen e prodhimeve nga fusha e teknologjive audio dhe video.

Prodhime:
• Altoparlantë
• Bas
• Kinema shtëpiake
• Mini sisteme
• Plaer audio/video
• Gramafona
• Televizorë
• Projektorë
• Multimedia
• Kufje
• Audio profesionale

SH.T Bolin ose e njohur si Qendra Audio u themelua në vitin 1995. Bolini është formuar me idenë e bërjes së tingullit Hi-Fi lehtësisht të arritshëm për të gjithë. Fillimisht përmes dy dyqaneve në Q.T. Bunjakovec dhe Q.T. Kapishtec, dhe më vonë në Q.T.Q. Salloni në Q.T.Q u hap në vitin 2000 dhe është një nga sallonet më ekskluzive në Ballkan për pajisjet Hi-Fi. Në sipërfaqe prej 300 m2 ofrojmë marka të cilësisë së lartë në fushën e Hi-Fi si Marantz, Bowers & ëilkins, Rotel, Harman Kardon, JBL, McIntosh, Denon, Canton, Pro-Ject Audio, Loewe, AKG dhe të tjerët. Në sallon ka dhe dy hapësira demo ku mund të testonin produktin e blerë

Për këtë angazhimin tonë për trajtim më të mirë të cilësisë së klientëve tanë në fillim të vitit 2010, ne morëm çmimin e objektit më të mirë komerciale në vitin 2009 në kategorinë e kompjuterit, pajisjeve audio-video dhe pajisjeve të telekomunikacionit. Kjo mirënjohje njohje jepet çdo vit nga Qyteti i Shkupit në bashkëpunim me Agjencinë e Kërkimit SWOT.

Për kënaqësi të plotë të nevojave të klientëve tanë përvec produkteve me cilsi të lartë në Bolin do të fitoni dhe shërbim cilësor dhe këshilla eksperte në fushën e teknologjisë audio dhe video.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj