Audio Ekspert


  • Adresa: M.T.Golloganov 130
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Faksi: 02 3118940AUDIO EXPERT е единствената фирма во Македонија која при изработката на сопствените звучници употребува научни методи, верификувани со мерења со сопствени професионални уреди за акустички мерења.

Производи:
• Line-array звучници
• Сабвуфери за озвучување
• Сабвуфери за автомобили
• Звучници за озвучување
• Сателити за озвучување
• Hi-fi звучници
• Flight case-ови
• Звучници и драјвери
• Засилувачи
• Миксери
• Процесори на звук
• DJ компоненти (CD плеери, грамофони...)
• Ласери
• Ласерски ефекти
• Димни завеси
• Торбички за CD
• Торбички за плочи
• Торбички за лаптоп
• Торбички за слушалки

Аudio Expert врши продажба на професионална аудио опрема и опрема за светлосни ефекти.
Audio Expert произведува звучници по сопствен дизајн и по нарачка, како и flight case-ови по мерка на нарачателот.
Audio Expert изготвува проекти за озвучување на внатрешни и надворешни објекти.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

PA Subwoofers

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Full range PA loudspeakers

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Car Subwoofers

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Acoustic measurements

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Flight cases

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Line-array loudspeakers

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PA Satellites

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Flight cases

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Flight cases

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Flight cases


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj