Артисан мебел

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Климент Охридски 27
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈9553 км

  • Телефон 2: 070 217799
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00
    Саб од 07:00 до 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554469663_4.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи