Arte nova

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Krizhevska p.n.
  • Vendi: Koçanë
  • Distanca: ≈7960 км
  • Lokacioni: Индустриска Зона

  • Telefon 2: 033 297970
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1625833242_57.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

"Arte Nova" SHPKNJ është një firmë që me punë zyrtarisht ka filluar në Mars të vitit 2008 dhe me një hap të përshpejtuar e ka zënë vendin e vet në tregun maqedonas për mobilie. Firma vazhdimisht zhvillohet dhe specializohet në projektim, punim dhe montim, kryesisht të mobilieve masive.

Në një hapësirë prej 2000 m2, në një godinë bashkëkohore dhe kushte bashkëkohore për punë, janë vendosur hapësira e ekspozimit të mobilieve, reparti për projektim dhe reparti për prodhim.

I gjithë procesi i prodhimit është me makineri, duke përdorur dhe teknologjitë më bashkëkohore, materiale ekologjikisht të pastra dhe me cilësi të lartë.
Inxhinierët tanë dhe person e specializuar në fushën e dizajnit, projektimit , punimit dhe montimit të mobilieve, do t'ju ndihmojnë të mbeteni të kënaqur nga shtëpia juaj.

Duke ndjekur dhe trendët bashkëkohore në fushën e mobilierisë, 'Arte Nova' e afron modernen dhe funksionalen më shumë se kudo tjetër, gjë që vërehet dhe në kuzhinat, dhomat e gjumit, dhomat e fëmijëve dhe të ndjenjës, mobilieve për zyra, etj.

"Arte Nova" SHPKNJ vazhdimisht e përmirëson linjën e prodhimit dhe synon të arrijë dhe ofrojë standardet dhe cilësinë më të mirë botërore.


Prodhime
Kuzhina, dhoma për fëmijë, dhoma gjumi, mobilie për zyra (mobilie masive),


Shërbime
Ne dallohemi nga të tjerët sepse Ju ofrojmë që ju të vendosni për mobiliet tuaja, sipas dimensioneve të hapësirës tuaj.

• Marrje e dimensioneve të hapësirës tuaj,
• Projektim sipas dëshirave,
• Punim me cilësi të lartë, sipas standardeve botërore,
• Transport deri në shtëpinë tuaj.
• Montim nga specialistë profesionistë nga fusha e mobilierisë


Për të gjithë të interesuarit, ekziston mundësi që vetë t'i përgatisni mobiliet. për këtë arsye në dispozicionin tuaj keni kompesato me cilësi të lartë me trashësi prej 16 mm dhe 25 mm, lesonit 3 mm, mediapan i plastifikuar me trashësi nga 18 mm dhe 30 mm, kuptohet në dezenë dhe ngjyra të ndryshme . Në dispozicion keni dhe makineritë tona, punim të harqeve dhe formave sipas dëshirës tuaj, kantim të drejt dhe të lakuar. Arte Nova ofron bashkëpunim me arkitektë për mobilie dhe zbukurim të hapësirës, në të gjithë Maqedoninë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj