Anglisht-Marija Arizankovska  • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1680002932_98.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Постојан судски преведувач од англиски на македонски и обратно врши превод на секаков вид документи:

-Изводи
-Потврди
-Уверенија
-Договори
-Дипломи
-Литературен превод

Како и стручни преводи од повеќе области (економија, право, медицина). Преведениот документ го добивате истиот ден, заверен со судски печат и потпишана изјава за веродостојно преведување на податоците.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj