Anglisht-Magdalena Kostovska

ParkingE lejuar për kafshë përkedhëseTransport publikWi-Fi ZonëAir-kondicioner  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1575449957_97.png?t=true&w=300&h=300


  Përkthyese e përhershme gjyqësore nga anglishtja në maqedonisht dhe anasjelltas (përkthyese e diplomuar dhe anëtare e Shoqatës së Përkthyesve të Republikës së Maqedonisë) përkthen të gjitha llojet e dokumenteve:

  • Vërtetime
  • Diploma
  • Certifikata
  • Kontrata
  • Dokumente etj.


  Shërbime shtesë:
  • Përkthime profesionale nga fusha të shumta
  • Lexim profesional(proofreading)
  • Mësime private në anglisht për fëmijë dhe të rritur
  • Përgatitja për Provimin e Maturës në anglisht dhe maqedonisht
  • Përgatitja për teste ndërkombëtare për njohjen e gjuhës angleze IELTS, TOEFL, FCE, APTIS përmes orëve individuale të përshtatura për nevojat tuaja


  Lokacioni 1: Rr. "Vostaniçka" nr. 73a, 1000 Shkup
  Lokacioni 2: Rr. Kozle nr. 168b, 1000 Shkup
  më shumë
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj