Ana Jovanovska


 • Adresa: Dimo Haxhi Dimov 55
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  E lejuar për kafshë përkedhëse

  TUTU Dog Grooming


  • Adresa: Nënë Tereza 15 llok.2
  • Vendi: Shkup
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00

  ТУТУ тимот е составен од ветеринарни доктори и техничари, со grooming обуки во Париз, насочени кон дерматологијата кои ентузијастички ќе Ви помогнат за совршена нега на влакното и кожата на Вашето милениче.

  Mapa

  Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Цената на нафтата на светскиот пазар е во пад за повеќе од два проценти, бидејќи инвеститорите се плашат од влијанието на епидемијата на вирусот корона врз ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj