AMSM Qendra për automjete

ParkingQasje në InternetPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Llazo Tërposki 19
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7850 км

  • Faksi: 02 2631181
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1616145607_31.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Për automjetin Tuaj dhe kompaninë Tauj transportuese!

AMSM Qendra për automjete me 17 qendra testimi në 16 qytete është qendra e vetme në republikën e Maqedonisë, e cila bashkon të gjitha aktivitetet dhe shërbimet në lidhje me automjetet, miratimi i tyre, kotrolli i karakteristikave të sigurisë, përmirësime ekologjike, si dhe trajnime të shoferëve profesional dhe implementimin e rregullativës ligjore në sferën e transportit të brendëshëm dhe ndërkombëtar.

Në AMSM Shërbime Qendra për automjete mund t’i fitoni shërbimet në vijim:

• Procedura për lëshim në treg (homologacion);
• Homologacion tipik të automjeteve
• Dhënie të çertifikatave EKMT – CEMT
• ADR kontrollë i automjeteve për transport të materieve të rrezikshme;
• Atest të plinit (TNG), metan (KZG) dhe foli;
• Atest të të gjitha llojeve të riparimeve të automjeteve;
• Shtypje të numrave në motor dhe shasi të automjeteve
• Vlerësim të vlerës së mjeteve transportuese dhe vlerësim të dëmeve
• Inspekcion i tahografëve dhe taksamerëve analog dhe digjital;
• Trajnim i shoferëve profesional dhe drejtues të kompanive transportuese;
• Trajnim sipas programit IRU Akademia;
• Assistance 24 – 24/7 ndihmë në rrugë pvr automjete mbi 2.8 ton në më shumë se 74 vende të botës
• Dhënie të vërtetimeve për karakteristika teknike të automjetit – TŰV çertifikatë
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj