АМСМ Петрол

ПаркингДозволено за миленичињаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: Лазо Трпоски б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км
  • Локација: Топанско Поле

  • Факс: 02 2613429
  • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598878678_32.png?t=true&w=300&h=300


Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи