Амата студио


 • Адреса: Коле Неделковски 5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1654069681_07.png?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Ви нудиме модерен дизајн и уредување на внатрешен простор на деловни,
  угостителски и станбени објекти со менаџирање при изведба на истите.

  Процес на работа:

  посета на објект и земање мерки, прелиминарни цртежи и скици, избор на материјали,
  мебел и осветлување, прецизни 2Д основи со димензии и технички цртежи,
  3Д модел, рендери и анимација.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи