Aleks vet


 • Address : s.Bistrica ul.A br.30
 • Place: Bitola


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  ParkingPets welcome6 days a weekAirconditioned

  Pet Vet Aerodrom


  • Address : bul.Jane Sandanski 61
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7428 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 15:00
  • Пауза: Mon - Fri from 13:00 to 17:00

  Pet-Vet Aerodrom is a veterinary ambulance for pets.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/8d070815fdbecccc2707b6fcb4f17be7.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingPets welcome6 days a weekWi-Fi Zone

  D-r Naletoski


  • Address : ul.1244 br.36, GJorce Petrov
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7420 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 14:00

  Clinical examination and therapy, vaccinations, anthelmintic treatment, surgical interventions...

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/be705b45fcb264b118ce88ecb9fc1f82.jpg?t=true&w=300&h=300

  Од близу 40 илјади новорегистрирани невработени лица во периодот од февруари заклучно со август годинава, 12.580 граѓани се останати без работа поради ковид ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Просечната бруто-плата во Јавното претпријатие за државни патишта за една година се зголемила за 4.700 денари а бројот на работници останал ист. Ова е далеку ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Доминантниот сопственик на Еуростандард банка, Трифун Костовски, смета дека нејзиното затворање, со кое „Македонски пошти“ останаа без финансиските трансакции ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel