Akton

ParkingTransport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) 11-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км
  • Lokacioni: Бизнис зграда Синерџи, до ПИОМ

  • Faksi: 02 3298011
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1701087845_93.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

AKTON është themeluar në R. e Sllovenisë në vitin 1991 nga investitorë privatë. Nga një kompani e vogël me entuziazëm dhe ambicie të madhe përmes punës së palodhshme dhe përkushtimit ndaj punonjësve, Akton është rritur për t'u bërë një operator i respektuar ndërkombëtar që ofron shërbimeve telekomunikacioni.

AKTON SHPKNJL në Maqedoni u themelua në nëntor të vitit 2005, si një kompani bijë e Akton SHPK Sllovenia. Kompania me rrjetin e saj tashmë është e pranishme në Slloveni, Maqedoni, Serbi, Kroaci, Bosnjë dhe Hercegovinë.
Duke filluar me punë komerciale në fushën e shërbimeve zanore të Akton Maqedoni në maj të vitit 2006, me shërbimin për trafikun ndërkombëtar të telekomunikacionit, në një kohë relativisht të shkurtër u bë sinonim i komunikimit zanor ndërkombëtar për përdoruesit e biznesit në Maqedoni.

Shitjet në rritje të shërbimit ndërkombëtar të komunikimit zanor e vendosën shpejt Akton në një pozitë lider në segmentin e operatorëve alternativ të Telekomit në Maqedoni pas numrit të minutave. Përveç kësaj, që nga viti 2008, Akton Maqedonia filloi ofrimin e shërbimeve në segmentin e të dhënave.

Acton Communications mund të ofrojë portofolin e mëposhtëm të shërbimeve:

* Terminim dhe origjinalitet të telefonisë në nivel të shitjeve me shumicë në bazë të kontratave direkte me mbi 130 operatorë
* Telefonia fikse dhe qendra IP virtuale
* Qasje simetrike e garantuar e internetit për përdoruesit e biznesit
* Tranzit IP për operatorët
* Bulk & Web2SMS, dërgim manual dhe i automatizuar i SMS në Maqedoni dhe jashtë saj
* Lidhshmëria Dixhitale Ndërkombëtare - AKTON Link Service (ALS) I TDM dhe nivel Eternet
* Lidhjet nacionale dhe ndërkombëtare Eternet ndërmjet dy ose më shumë lokacioneve
* Vendosja e serverëve
* Cloud / VPS - server privat virtual
* Web dhe Mail Hosting
* Dërgimin masiv i postës elektronike
* Administrimi i sistemit
* Shërbime të tjera të telekomunikacionit dhe IT.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj