Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
 • Shkup
 • Dojran
 • Strugë
 • Manastir
 • Krushevë
 • Berovë
 • Mavrovë
 • Tetovë
 • Resnjë
 • Strumicë
 • Veles
 • Prilep
 • Dibër
 • Gjevgjeli
 • Kumanovë
 • Koçanë
 • Makedonski Brod
 • Kërçovë
 • Probistip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ai eshte ne shtepi - rregullim turistik
 • Apartamente dhe dhoma private - me qera
 • Hotele
 • Restorante nga a deri në zh
 • Restorante për dasma
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Restorante - Kombëtarë
 • Spa Qendra
 • Pishina Për Notim
 • Motele
 • Restorante - Peshku
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Plazhe
 • Banjo Natyrale
 • Pushimore
 • Sauna
 • Ketering
 • Kazino
 • Kampe
 • Hostele
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ai eshte ne shtepi - rregullim turistik

Ardia


 • Adresa: rr.120 p.n.
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arena


 • Adresa: Kodra e Diellit 1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7387 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Emka


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kodra e Diellit/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nolis


 • Adresa: rr.101, Kodra e Diellit p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7387 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Scardus/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sllavija


 • Adresa: Teleferiku Tetovë Murat Bavtjari p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7386 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tivoli


 • Adresa: Iliria 19
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aerodrom Siti


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 79-a-1/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ale Dar


 • Adresa: Llazar Andonov 71
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandra Guest House


 • Adresa: Bogomillska 47
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alleks


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Dojran
 • Distanca: ≈7562 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aloha Apartmani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ambasador/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ambient


 • Adresa: Edvard Kardelj, f.Misleshevë 336
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ana Marija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angova Velika


 • Adresa: Nikolla Karev 30
 • Vendi: Dojran

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ani


 • Adresa: Marshal Tito 26-a
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7539 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antigona


 • Adresa: Vasil Stefoski 36
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

„Мерката Мој ДДВ е една од најуспешните мерки од концептот Парите назад кај граѓаните што го реализира Владата предводена од СДСМ. За три години преку оваа ...
сите 53 | | | веќе видена

Германските потрошувачи очекуваат зголемување на цените и во наредните месеци.Речиси сите трговци на мало со храна и луксузни стоки планираат да ги зголемат ...
сите 53 | | | веќе видена

Европската енергетска криза ги остежнува активностите од зеленото сценарио, и во Европа и кај нас, изјави генералниот директор на АД ЕСМ, Васко Ковачевски, на ...
сите 54 | | | веќе видена

Советот на Народната банка, на својата редовна седница, донесе одлука за натамошно раздвојување на стапките на задолжителна резерва од валутен аспект, заради ...
сите 51 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Централна кооперативна банка АД Скопје, дел од групацијата ЦКБ Груп ЕАД има потреба од вработување на едно лице на работно место ...
сите 4 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj