Agria


  • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë (Marshall Tito) 22
  • Vendi: Veles
  • Distanca: ≈10746 км
  • Lokacioni: Спроти Железничка

  • Telefon 2: 070 406014
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Време зa читање: 3 минути Испораките на паметни телефони на Apple во Кина паднаа за 19% во првиот квартал од годината, што е најлоша изведба од 2020 година, ...
сите 11 | | | веќе видена

Акционерското друштво „Европа“ има закажано Собрание на акционери за 15 мај годинава, и за него се предложени бројни предлог одлуки, меѓу кои и онаа за ...
сите 23 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Нашите претставници на Европскиот квиз на парите, учениците Кирил Китевски и Кристијан Лазароски, кои го освоија третото место на ...
сите 7 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj