Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Agjenci turistike
 • Autobusa - transport
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Agjenci turistike në Prilep

Atllantis


 • Adresa: Sotka Gjorgjioski 18
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan Net


 • Adresa: Joska Jordanoski 3
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Mr , Sh nga 09:00 deri më 16:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bran


 • Adresa: Samoillova 75
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7474 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:00 • Sh nga 08:30 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Carev dab


 • Adresa: Jane Sandasnki 44
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Mr , Sh nga 09:00 deri më 15:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dama Travel


 • Adresa: Goce Dellçev 4/5
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eh travel


 • Adresa: Borka Utot 9-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Horosho


 • Adresa: 11 Tetori 82/3
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Mr , Sh nga 10:00 deri më 16:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Info Turs


 • Adresa: Sotka Gjorgjioski 25
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 08:30 deri më 20:00 • Mr , Sh nga 08:30 deri më 15:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lion Olimpik


 • Adresa: Bul.Goce Dellçev 47/8
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Mr , Sh nga 09:00 deri më 15:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Odiseja Travel


 • Adresa: Kuzman Josifoski 62
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 16:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orbita


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë 125-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shov tur kompani


 • Adresa: Stevan Dimeski-Nishtako 8
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Пауза: Пон-Пет 13-14ч

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uni-turs


 • Adresa: 11 Tetori 78
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 274 | | | веќе видена

Обезбедивме еден милион евра неповратни финансиски средства за организација на најмалку 40-тина настани, за чија реализација очекуваме да бидат ангажирани ...
сите 11 | | | веќе видена

На реакцијата од опозициската ВМРО-ДПМНЕ за покачувањето на цената на нафтените деривати се јави Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги. Од оваа ...
сите 78 | | | веќе видена

Одлуките и мерките на Народната банка донесени од почнувањето на корона-кризата наваму се позитивно оценети на Пролетните средби на ММФ и Светската банка, ...
сите 78 | | | веќе видена

Во првите три месеци од годинава се потпишани договори со три странски компании со вкупен износ од 50 милиони евра, а во тек се преговори за уште 15 нови ...
сите 32 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj