Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Zyra teknike
 • Fotokopjues - aparate dhe pajisje
 • Fotokopjues - servis
 • Tonerë dhe kertrixh
 • Kompjutera - printerë
 • Materiale Dhe Pajisje Për Zyrë
 • Zyra Teknike - Riparim Dhe Servis
 • Fotokopje Dhe Shërbime
 • Fotokopjues - Huazim
 • Librari
 • Fotografi - Pajisje Dhe Materiale Fotografike - Tregti
 • Materiale Dhe Pajisje Shkollore
 • Faks - Aparate
 • Shërbime Shtypi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Zyra teknike në Shkup

Birotehnika


 • Adresa: Orce Nikollov 155
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:30

Info point


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 123
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

zyra teknike

Kopi-faks


 • Adresa: 23 Tetori 1-a 4/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kopir plus


 • Adresa: Vasil Gjorgov 20 lok.22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Trs


 • Adresa: Dimitrije Çupovski 5 (Velko Vllahoviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj