Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Butiqe për fëmijë dhe bebe
 • Këpucë për fëmijë
 • Këpucë - shitore
 • Butiqe për meshkuj
 • Butiqe për femra
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Veshje për fëmijë dhe bebe në Veles

Bambini-Filiali


 • Adresa: 8 Shtatori 10 (Marshall Tito)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Da Marti


 • Adresa: Bllagoj Gjorev p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diznilend


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 34
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kosmo


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 97
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:30 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Liberta


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 54
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lili 2003


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 51
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mavu shop


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 18
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:30 deri më 20:30 • Sh nga 11:30 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pavel


 • Adresa: Petre Prliçko 10
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00 • D nga 10:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Peko-Veles


 • Adresa: 8 Shtatori 63 (Marshall Tito)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Teodora kompani


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë p.n., (Marshall Tito) f.Gradsko
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7913 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Teta Mina


 • Adresa: Blagoj Gjorev 70
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tvik


 • Adresa: Ilindeni 20
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 12:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vesna


 • Adresa: 8 Shtatori 26 (Marshall Tito)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zaga


 • Adresa: Osma Velleshka 1
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj