TUTU Dog Grooming

E lejuar për kafshë përkedhëse

  • Adresa: Nënë Tereza 15
  • Vendi: Shkup

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 13:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1593685622_67.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Tutu është i vetmi sallon kozmetik dermatologjik për kafshë shtëpiake në Shkup me standarde franceze

Ekipi TUTU është i përbërë nga mjekë dhe teknikë veterinarë, me trajnime për grooming në Paris, të përqendruar në dermatologji që do t'ju ndihmojë me entuziazëm në përsosjen e kujdesit për qimen dhe lëkurën dhe kafshëve tuaja shtëpiake. TUTU përdor produkte kozmetike organike të prodhuara në Paris dhe pajisjet më të mira profesionale në botë. TUTU Biotreams bazohen vetëm në besim, relaksim masiv japonez dhe dashurinë. TUTU nuk përdor metoda të dhunshme ose kimikate qetësuese për të aplikuar trajtim, por bashkëpunon me kafshën shtëpiake brenda kufijve të durimit të tij.

BIOTRAJTIM STANDARD
ÇMIMET ME KARTELË PROMOVUESE TUTU

500 DENARË DERI NË 5 KG
700 DENARË MBI 5KG

# Heqja e parazitëve të jashtëm
# Banjo me një koleksion të plotë të produkteve Biogance
# Larje klasike dhe e thatë
# Përdorimi i SPA-së së vetme për kafshë shtëpiake në Maqedoni
# Krehje
# Tharje e plotë
# Pastrimi i syve, dhëmbëve, veshëve dhe gjëndrave paranazale
# Depilim i veshëve
# Kujdesi për putrat
# Prerje thonjsh
# Parfumim

BIOTRAJTIM PREMIUM
ÇMIMET ME KARTELË PROMOVUESE TUTU

800 DENARË RERI NË 5КG
1 000 DENARË MBI 5КG
# BIOTRAJTIM STANDARD
+
# Qethje nga ekipi profesional veterinerësh të trajnuar në Paris.
më shumë
Foto nga vendndodhja

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj