Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transfer të parave
 • Banka
 • Agjenci turistike
 • Posta
 • Këmbimore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Transfer të parave në Strugë

Dielli


 • Adresa: Gjorgji Gjorgon 8
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Bus


 • Adresa: Partizanska 11-b
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro-Sa


 • Adresa: Marshal Tito 44
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:30 deri më 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ke-me


 • Adresa: Gjorgji Gjorgon 8
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

M-Z Trejd


 • Adresa: Brigadat Proletare 37
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mobilana


 • Adresa: Brigadat Proletare 13
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NLB Banka-Strugë


 • Adresa: Brigadat Proletare p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Posta e Maqedonise se Veriut-Strugë 6330


 • Adresa: JNA p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TTK Banka-Ekspozitura Strugë


 • Adresa: Brigadat Proletare 43
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uni Banka


 • Adresa: Brigadat Proletare 44
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veleshta Reisen


 • Adresa: Marksi dhe Engelsi p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пошта на Северна Македонија-Vevçan 6335


 • Adresa: f.Vevçan
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7416 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Попова Шапка е спремна за зимската сезона, која официјално ќе почне на 15-ти, или 20 декември. Направени се на време сите потребни инспекции, сите технички ...
сите 11 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Поради воведувањето на еврото во Хрватска, наскоро ќе бидат достапни само 40 отсто од банкоматите. Околу 50 од нив беа затворени во ...
сите 23 | | | веќе видена

Државниот завод за статистика денеска објави дека трошоците на животот во ноември се зголемени за 19,5 проценти во споредба со истиот месец лани, а цените на ...
сите 93 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj