Tempo profili 99

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Magjistralja e Adriatikut 210 (Rruga e Kaçanikut)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7420 км

  • Telefon 2: 075 344693
  • Faksi: 02 2656864
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579609813_99.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Tempo Profili 99 merret me shitjen e profileve të aluminit, profile PVC, panele, panele dekorative, aksesoarë për mobilieri alumini dhe PVC, të tilla si brava, mentesha, mbyllëse elektrike, gelenderë, mekanizëm për PVC, shkumë etj.

Tempo Profili 99 u themelua në vitin 2011 dhe është pasardhëse e kompanisë së njohur Tempo 96, kompani me një traditë të gjatë.
Misioni ynë është që ta vazhdojmë traditën e Tempo 96, me zgjerimin e tregut nëpërmjet vendosjes së bashkëpunimit në bazë të besimit me klientët e saj dhe furnizuesit.

Vizioni ynë është që të jemi më efektiv, të zgjerohemi në treg, dhe të kemi klientë të kënaqur.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj