Smaragd

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Gradishte 48, Çarshia e Vjetër
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км
  • Lokacioni: carshia e vjeter

  • Telefon 2: 02 3120089
  • Faksi: 02 3238314
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1416402224_14.jpeg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Mirë se erdhët në prezantimin e artarisë tonë Smaragd Shkup. Ju ftojmë të na vizitoni dhe të vërtetoheni në cilësinë dhe paletën e produkteve tona. Do të jetë kënaqësi që të ju përgjigjemi të gjitha pyetjeve tuaja, të ju ofrojmë zgjidhje më të mira teknike dhe t’i kënaqim nevojat Tuaja.

Merremi me shitjen dhe përpunmin e stolive nga spektri i gjerë i Qaforeve, Unazave, Vathëve, stoli me gurë të çmueshëm dhe gjysëm të çmueshëm dhe mos t’i harrojmë produktet më të dashura për fëmijët me figura të ndryshme. Në ofertën tone bashkuam artikuj nga prodhues cilësorë, për të cilët sigurojmë këshillim, mbështetje teknike.

Kënaqësia juaj për ne është komplimenti më i madh.

më shumë
12%save
Retail Price - VAT Included:24.000 MKD20.979 MKD

Бурма

11%save
Retail Price - VAT Included:8.500 MKD7.552 MKD

Ring form white gold with precious ...

10%save
Retail Price - VAT Included:4.920 MKD4.428 MKD

Ring form white gold with precious ...

10%save
Retail Price - VAT Included:3.900 MKD3.510 MKD

Gold Ring

10%save
Retail Price - VAT Included:221.400 MKD199.260 MKD

Eleganten set with diamonds and eme ...

10%save
Retail Price - VAT Included:84.500 MKD76.050 MKD

Set of white and yellow gold (neckl ...

7%save
Retail Price - VAT Included:12.000 MKD11.160 MKD

Ring

Retail Price - VAT Included:28.320 MKD

Ring form white gold with precious ...

Retail Price - VAT Included:97.000 MKD

Прстен

Retail Price - VAT Included:75.500 MKD

Прстен

Retail Price - VAT Included:69.300 MKD

Прстен

Retail Price - VAT Included:10.000 MKD

Прстен

Retail Price - VAT Included:54.000 MKD

Прстен

Retail Price - VAT Included:34.700 MKD

Прстен

Retail Price - VAT Included:21.890 MKD

Necklace, earrings and ring

Retail Price - VAT Included:17.765 MKD

Necklace, earrings and ring


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj