5% Попуст на Daikin Прочистувач на воздух MCК55W

5%
koha e mbetur: 2 ditët, 2:23:17
Fitoni:
5% Попуст на Daikin Прочистувач на воздух MCК55W

Прочистувач на воздух Daikin, модел MCK 75JVM.
• Еден уред со две функции: овлажување и прочистување на воздухот. Ефикасен одстранувач на алергените (на пример полен, грињи, прашина и сл.) бактерии и вируси.
Уредот има и силен деодорирачки ефект; ефикасен одстранувањ на дим од цигари, а останатите мириси ги разградува.
Брзо ги собира честичките присутни во воздухот и ги разградува. Неговата речиси нечујна работа го чини идеален за работа во ноќна тишина.
• 6 слоен систем на филтри
• 7 хармоника филтри (еден за непосредна употреба и 6 резервни)
• Соодветно за простории до 46 m² • Ултра тивка работа: 17 dB(A)
• Едноставно одржување, лесно чистење.

Kushtet:

    Преземањето на купонот е бесплатно. За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 30.06.2022  Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Shpërndani:
Për kompaninë:
Mapa

Milmark Inxhenering

Air-kondicioner

  • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 64-a lok.10
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1595598893_39.png?t=true&w=300&h=300Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj