Rent a kar


 • Adresa: bul.Turistiçka Mini Bazar Granit
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
Kategoritë:

rent a car agjenci

  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Transport publikPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë

  Motorent Rent A Kar


  • Adresa: Bul.Shën Kliment Ohridski 13-3/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

  Motor Rent A Car lejon marrjen me qira të makinave dhe furgonave, si dhe transportin anijsor të pasagjerëve. Përveç kësaj, ajo mundëson marrjen e automjeteve nga aeroporte të Shkupit dhe Ohrit.

  ParkingQasje në InternetWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicioner

  Dalas-Kar


  • Adresa: Todor Çangov 51 nr.21
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7856 км
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

  DALAS KAR - Qira A VAN & Car: Telefoni (hapur 24h): +389 70 218 980 (Viber në dispozicion)

  ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë

  Domino tim kar


  • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase 31-b
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7854 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

  Domino Tim Car e platformë makine, me qira një makinë dhe me qira Një makinë me qira Combi dhe furgona.

  ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Avis


  • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 13 (M.H.Jasmin)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

  Diprom Doo është një kompani maqedonase e qirasë që zotëron licenca për të operuar markat Avis dhe Buxhet në territorin e Republikës së Maqedonisë.

  Kategoritë:

  rent a car agjenci

  Mapa

  Поранешната скопската челичана „Арцелор Митал“ официјално стана дел од „Либерти Стил“ на моќната ГФГ Алијанса. Либерти Скопје беше превземена на почетокот на ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Финишираат преговорите за утврдување минамална плата. Се бара решение прифатливо за сите, избразни одлуки нема да има, вели вицепремиерот Анѓушев. Согласност ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи