Proekt Biro RNZ


 • Adresa: Rajko Zhinzifov 34
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Biro Proekt


  • Adresa: Vasil Gjorgov 21 vlez 2 lok.8
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  Biro proekt është kompani e specializuar e cila ofron shërbime nga lëmia e projektimit, marketingut, hortikulturës si dhe vlerësim nga lëmia e pasurisë së patundëshme.

  Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  ARS-INXHINIERING


  • Adresa: Naum Ohridski 22-1
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7862 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  ARS-INXHINIERING është kompani e licencuar për kryerjen e punëve në lëminë e projektimit, revizionit dhe mbikqyrjes. Këta tre elemente në procesin e ndërtimit janë një ndër parametrat më të rëndësishme për udhëheqje të suksesshme dhe ekonomike në procedurën e ndërtimit.

  ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Akvaseiv


  • Adresa: Cërvena Voda 31
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7850 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  Aquasave është kompani me pronësi private e cila ofron konsultime dhe shërbime të specializuara kontraktuese në sferën e kontrollit të humbjes së ujit për të gjitha ndërmarrjet komunale, institucionet dhe ndërmarrjet e sektorit publik,...

  Edna


  • Adresa: Sllavka Nediq 10/9
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7850 км

  Dizajn të objekteve administruese; Dizajn të objekteve shtetërore; Dizajn të objekteve banesore...

  Mapa

  Целосно укинување на законот за пазари. Со исто барање настапуваат и организаторите на пазари и пазарџиите. Овој закон на почетокот на годината ги дигна ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim


  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj