Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Vinicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkthyesë gjyqsorë në Vinicë

Anglisht, Maqedonisht-Atanasova Vesna


 • Adresa: Republika e Krushevës 36
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7505 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, Maqedonisht-Kostadinovska Lidija


 • Adresa: Brigada e 4-të Maqedonase 39
 • Vendi: Vinicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, Maqedonisht-Pavlovska Simona


 • Adresa: Kirili dhe Metodij 17
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7504 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bullgarisht, Maqedonish-Pavlov Sanja


 • Adresa: Nikolla Karev p.n.
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7504 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bullgarisht,Anglisht-Aleksandra Mojsovska


 • Adresa: Pionerska 1
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7504 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjermanisht, Maqedonisht-Angelova Tanja


 • Adresa: Hristo Uzunov 11
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7505 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjermanisht, Maqedonisht-Efremova Ivana/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjermanisht, Maqedonisht-Ilievska Monika/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjermanisht, Maqedonisht-Miteva Natalija


 • Adresa: Boris Kidriç 7-a
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7505 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjermanisht, Maqedonisht-Nikolovska Marija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjermanisht, Serbisht-Bubinska Suzana


 • Adresa: Dimitar Vllahov 6
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7504 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjermanisht, maqedonisht-Taseva Nada


 • Adresa: Marshall Tito 48
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7504 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht, Maqedonisht-Ampova Tanja


 • Adresa: Mareshali Tito 56
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7504 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht, Maqedonisht-Gjorgjieva Jelena/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht, Maqedonisht-Trajkova Radmila/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht-Mileva Marija


 • Adresa: Marshall Tito 93
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7504 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Со драстичен пад на побарувачката и финансиски проблеми, се соочуваат македонските занаетчии. Во услови на КОВИД-криза, како што наведуваат, се трудат да го ...
сите 242 | | | веќе видена

Зоран Здравев поднел оставка од функцијата неизвршен член на Одборот на директори на македонската фабрика за чоколади „Европа“. За оваа промена извести ...
сите 36 | | | веќе видена

Доколку итно и недоложно не се исплати поддршката за туристичко-угостителскиот сектор предвидена со петтиот пакет мерки и не се обезбеди дополнителна директна ...
сите 91 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj