Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përkthyesë gjyqsorë
 • Përkthyesë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkthyesë gjyqsorë në Veles

Angelovska Vangelica-angliski


 • Adresa: Vëllezërit Kapçevi 7
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht - Amra Hoxhiq


 • Adresa: Saraevska 50 f.Orizare e epërme
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht dhe Gjermanisht - Jovçevska Ellena


 • Adresa: Gjorgji Dimitrov 132
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht,Sërbisht-Vasilleva-Bojçev Biljana/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Bojan Karbevski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Olivera Jordanova/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjermanisht-Saraginovski Janev Zhanet


 • Adresa: Kiro Roguzharov 39
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marina Todorovska-ukrainski,ruski


 • Adresa: Karaorman 11
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikolova-Sofijanova Renata


 • Adresa: Dimitar Vllahov 15
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shqip, Maqedonisht - Artinova Sashka


 • Adresa: Petar Mihov 19
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Smart kids


 • Adresa: Bllagoj Gjorev p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:30 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urosh Tashev


 • Adresa: Gemixhiska p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Денеска попладне премиерот Зоран Заев и главниот и извршен директор и претседател на ТАВ Аеродроми Сани Шенер ќе започнат со доделување на првите договори за ...
сите 16 | | | веќе видена

Повеќе од половината од домашните банки имаат преземено активности за одобрување „зелени кредити“ на домаќинствата и на корпоративниот сектор, при што дел од ...
сите 47 | | | веќе видена

Со цел гарантирање на безбедни услови за престој и користење на услуги во угостителските објекти, хотелите, мотелите, автокамповите Сојузот на стопански комори ...
сите 90 | | | веќе видена

Има судски пресуди, но недвижностите од одземениот имот кој е стекнат со криминални активности не можат да се продадат и да се вратат парите во државниот ...
сите 2 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj