Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shën Nikollë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkthyesë gjyqsorë në Shën Nikollë

Anglisht, Maqedonish-Jordanov Riste


 • Adresa: 4 Korriku 48
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, Maqedonish-Stojkova Milena


 • Adresa: Illindenska 31, f.Lozovo
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7471 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, Maqedonisht-Stojçevska Angela


 • Adresa: Pionerska 53/2
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bullgarisht, Maqedonish-Angelova Jadranka


 • Adresa: Karll Marks 6
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bullgarisht, Maqedonish-Jovançev Aleksandar


 • Adresa: Mareshali Tito 419
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bullgarisht, Maqedonish-Petrov Aleksandar


 • Adresa: Indira Gandi 14
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht, Maqedonisht-Doganxhiska Milka


 • Adresa: Pionerska 19/1
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht, Maqedonisht-Jovanova Elena


 • Adresa: Mlladinska 75
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Истражувањето на „Евробарометар“, спроведено во периодот обележан со пандемијата Ковид-19, покажува дека Европејците се многу загрижени за економската ...
сите 57 | | | веќе видена

Годинава компанијата „Варус’ одбележува 30 години постоење на македонскиот и пазарот на југоисточна европа. Основана во 1990 година, „Варус“ е меѓу првите ...
сите 21 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика денеска ќе ги објави новите цени на нафтените деривати кои ќе важат од полноќ. Минатата недела имаше намалување на ...
сите 45 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj