Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përkthyesë gjyqsorë
 • Përkthyesë
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkthyesë gjyqsorë në Manastir

Anglisht - Marija Bubevska


 • Adresa: Gjorgji Gjorgjiev 2-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, Maqedonisht-Marija Stojanovska


 • Adresa: Kërstin Çollakovski 82
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Beti Stojanovska


 • Adresa: Kliment Ohridski 21/18
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Bisera Kostadinovska


 • Adresa: Llazo Tërpovski 5
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Dimitar Ilievski


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas 21/1 (Ivan Millutinoviq)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Hristina Micevska


 • Adresa: Ruzha Dellçeva 13/12
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Nina Doçovska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Stepanovska Jasmina


 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bullgarisht,Anglisht-Temellkova Biljana


 • Adresa: Partizanska 33/14
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bullgarisht-Emilija Krstevska


 • Adresa: Gjorgji Sugare 26
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bullgarisht-Maqedonish-Elena Shtrakllevska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bullgarisht-Maqedonisht-Lubica Stankovska


 • Adresa: Shar Pllanina 5
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frengjisht-Naumovska Zhaneta


 • Adresa: Niko Fundali 13/35
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fun Haus


 • Adresa: Kliment Ohridski 3-v
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjermanisht-Bojan Gruevski


 • Adresa: Ruzha Dellçeva 3/14
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjermanisht-Misirlievska Jankulovska Dragana


 • Adresa: Herceg Novi 10/13
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjuhë angleze Dimovska Mitrevska Irena


 • Adresa: Kirill Pejçinoviq 30
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Greqisht-Ralevski Andreja


 • Adresa: Ivan Millutinoviq 84/7
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italijanski Atanasova Biljana


 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinezisht -Ana Kareska


 • Adresa: Zivko Firov 40 (Uzhiçka Republika)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7478 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Денеска попладне премиерот Зоран Заев и главниот и извршен директор и претседател на ТАВ Аеродроми Сани Шенер ќе започнат со доделување на првите договори за ...
сите 16 | | | веќе видена

Повеќе од половината од домашните банки имаат преземено активности за одобрување „зелени кредити“ на домаќинствата и на корпоративниот сектор, при што дел од ...
сите 47 | | | веќе видена

Со цел гарантирање на безбедни услови за престој и користење на услуги во угостителските објекти, хотелите, мотелите, автокамповите Сојузот на стопански комори ...
сите 90 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Европската унија го најави предлогот за воведување на прекуграничен данок на емисиите на јаглерод диоксид кој ќе биде објавен во ...
сите 7 | | | веќе видена

Со навестувањето на постпандемискиот период, време е да се размисли како непречено да се заменат општите економски политики со поспецифични, секторски политики ...
сите 21 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj