OBSE


  • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 16
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7422 км

  • Faksi: 02 3234234
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 87 | | | веќе видена

Бизнис-климата во земјата е добра или многу добра, но има тренд на благо намалување на планираните инвестиции, а една од причините за тоа е недостигот на ...
сите 25 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj