Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Minimarkete në Ohër

Agro Eli


 • Adresa: Risto Çado p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

De Marko Market


 • Adresa: Karposh Vojvoda 39 Kula 1
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7440 км

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deboj inxhiniering


 • Adresa: bul.Rilindasit Maqedonas 8
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diko komerc


 • Adresa: Ilindenska, f.Vellgosht p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7440 км

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dineks


 • Adresa: Goce Dellçev 116
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gobeks


 • Adresa: Rashanec, f.Leskoec 74
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:30 deri më 22:00

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GrandisKategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jovanoski Holding-Ana


 • Adresa: Mirçe Acev 33-a-1/18
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 00:00

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kambur


 • Adresa: Goce Dellçev 219
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7437 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kandi


 • Adresa: bul.Turistiçka
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kiskom


 • Adresa: Momçillo Jordanoski 245
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7440 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 21:00

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kli-ka komerc


 • Adresa: Dejan Vojvoda 152
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koala


 • Adresa: f.Mesheishtë
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 21:00 • Sh nga 08:30 deri më 12:00

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kompani Veljanovski


 • Adresa: Bogomillska p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KoshishtaKategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kvig 2019


 • Adresa: Bogomillska 64
 • Vendi: Ohër

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lebed


 • Adresa: Dame Gruev p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mak-star


 • Adresa: Radojca Noviçiq 272
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7437 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00 • D nga 07:00 deri më 14:00

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mani-kim


 • Adresa: f.Peshtan
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7445 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 12:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 12:00 deri më 18:00

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marlboro M2


 • Adresa: Pitu Guli 99
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Постојано следење, релаксирање на регулативите и продолжување на увозот на жито – ова се дел од мерките со кои ЕУ се обидува да го спречи недостигот на храна ...
сите 99 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика утре ќе одлучува за новите цени на горивата.Согласно последната одлука на РКЕ, цените на бензините и екстра лесното масло ...
сите 116 | | | веќе видена

Саудискиот нафтен гигант Арамко го собори сопствениот рекорден профит бидејќи во вториот квартал од оваа година оствари профит од 48 милијарди долари. Ова е ...
сите 28 | | | веќе видена

Економистот Небојша Катиќ, кој 20 години живее и работи во Лондон вели дека ММФ веројатно слави и наздравува бидејќи ќе има многу работа. Во еден од неговите ...
сите 6 | | | веќе видена

Властите на италијанскиот остров Сардинија одлучија да преземат драстични мерки за да привлечат нови жители во руралните средини. Откако некои делови од ...
сите 4 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj