Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ngrohje - aparate dhe pajisje
 • Ngrohje qëndrore - firma
 • Ujësjellës - pajisje dhe materiale
 • Hekurishte
 • Sisteme solare dhe kolektorë
 • Ujësjellës Dhe Kanalizim - Projektim Dhe Realizim
 • Ngjyra Dhe Llaqe - Tregti
 • Sanitari
 • Ngrohje Solare
 • Banjo - Pajisje Dhe Pajim
 • Hidraulikë - Firma
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Kaldaja - prodhim dhe tregti në Strugë

Arbëresha


 • Adresa: Marksi dhe Engelsi p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Artel


 • Adresa: F.Llabunisht
 • Vendi: Strugë
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BFM Kompani


 • Adresa: Zona industriale p.n., lagj. Plitisht
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ballko prom-Centrali


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 3
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektro Solar Sistemi


 • Adresa: Marshall Tito 96
 • Vendi: Strugë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektropromet


 • Adresa: Marshall Tito 108
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 18:00 • Sh nga 08:30 deri më 16:30

           

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620198873_98.jpg?t=true&w=300&h=300

Euroterm 94


 • Adresa: F.Radolishtë
 • Vendi: Strugë
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , Sh nga 08:30 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fame Kompani


 • Adresa: F.Llabunisht
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faton Kompani


 • Adresa: Marshall Tito 134
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kem komerc


 • Adresa: F.Podgorc
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Misa lukrum


 • Adresa: Razme Maleski 23
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Termo Dom 2007


 • Adresa: F.Oktis
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Termo-Akva


 • Adresa: Boro Kallajxhieski 11-a
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Termo-Vod


 • Adresa: Edvard Kardel p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Termomilenium


 • Adresa: F.Teferiç
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 3 минути ,,Анализата на распишаниот јавен оглас пред два дена, како и лошатата финансиска соостојба на АД ,,Пошта” покажува дека 80% од ...
сите 19 | | | веќе видена

Ова е уште една година која хотелиерите ќе сакаат да ја заборават. И 2021 макеоднските хотели ќе ја завршат со загуба затоа што сезоната не може да се спаси со ...
сите 20 | | | веќе видена

150-те милиони евра странски инвестиции во првиот квартал од годинава е добар индикатор за стабилноста, сигурноста и извесноста за водење бизнис која постои во ...
сите 12 | | | веќе видена

Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
сите 66 | | | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска е вклучена во иницијативата на водечкиот глобален информативен сервис за централно банкарство и ...
сите 21 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj