Inen-Dekor


  • Adresa: Zona industriale p.n.
  • Vendi: Krushevë
  • Distanca: ≈10737 км
  • Lokacioni: пред село Алданци

  • Telefon 2: 070 299496
  • Faksi: 048 457091
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1594889495_05.png?t=true&w=300&h=300


INEN DEKOR është sipërmarrje për prodhim dhe zdrukthuari ndërtimi nga druri. Ai është aktiviteti kryesor sipas klasifikimeve të ndërmarrjes për nga aktivitetit dhe është renditur në rangun e sipërmarrjeve të vogla.

Produkte:
• Dritare
• Dyer ballkoni
• Derë hyrëse
• Dyer dhomash
• Gelenderë

Zdrukthëtaria e ndërtimit sipas masave standarde dhe jo standarde të marra në objekt, bëhet sipas standardeve më të fundit për sistemin termik me linja të buta. Mbrojtja e drurit bëhet me ngjyra dhe bojëra ekologjike, llaqe poliuretani ose mbrojtje të tjera në varësi të dëshirave të konsumatorit. Cilësia, kryerja në kohë e punëve, përgjegjësia e plotë, garancia për çdo produkt janë karakteristikat kryesore të kompanisë sonë.

Specialiteti me të cilin mund të mburremi është prodhimi i dritareve dhe dyerve në stilin e arkitekturës së vjetër maqedonase, por në sistemin termik. Shumë ndërtesa të rëndësishme në pjesën e vjetër të Ohrit mbrohen si një trashëgimi kulturore - shtëpitë e Uranias, Robevcit, Uzunov ..., në Manastir në Shirok Sokak, konakët në manastiret Shën. Jovan Bigorski, Shën Naum, Stara Na-ma dhe ekspozitura e tanishme e Bankës Procredit në Strumicë. Muzeu i NOV në f. Smilevo, Shtëpia e Binkës në Krushevë, objektet në Prespën e Vogël - Greqi, janë të pajisura me dritare dhe dekor të brendshëm tonin.

Si një dyqan artizanal, për herë të parë filloi punën në verën e vitit 1972 me një makinë të kombinuar të përpunimit të drurit dhe vegla të vogla në një punëtori të vogël prej vetëm 16 m2. Me këmbëngulje dhe përkushtim të madh tashmë në vitin 1993, u regjistrua si një kompani private, me makina moderne, më shumë punonjës dhe një hapësirë pune prej 50 m2, për t'u zgjeruar në një punëtori me sipërfaqe prej 500 m2 në vitin 2000. Sot INEN DEKOR ka 800 m2 hapësirë pune, tharëse privat për dru, hapësira e magazinimi për tharje të trungjeve të drurit, park krejtësisht i rinovuar makinash, hapësirë moderne për llakim edhe më tej vazhdon të ndjekë trendin e zhvillimit dhe modernizimit në përputhje me standardet evropiane. Përvoja shumëvjeçare kontribuoje të mund të prodhojmë produkte me cilësi të lartë në prodhimin serik dhe jo serik. Si nën-kontraktorë ne marrim pjesë në disa tenderë për pajisjen e ndërtesave brenda dhe jashtë Maqedonisë. Motoja për cilësi dhe kontrata të përfunduara në kohë janë forca jonë shtytëse. Ne jemi të hapur për bashkëpunim me kompanitë e ndërtimit dhe investitorët individualë.

Për çdo produkt garantojmë për cilësinë.
Jemi të hapur për bashkëpunim dhe realizim të dëshirave dhe ideve tuaja.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

mediapan room doors

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Standard window

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Windows - special performance

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Standard window

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Old style window

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Old style window

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Old style window

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Standard window

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Entrance door - Gate

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Entrance door - Gate


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj