Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Filigrane
 • Stoli - prodhim dhe tregti
 • Punë dore
 • Modë - aksesorë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Filigrane në Ohër

Adorabela


 • Adresa: Bul.Shën Kliment Ohridski 76
 • Vendi: Ohër

Beyaz Inci


 • Adresa: Car Samoil 72
 • Vendi: Ohër

Kategoritë:

filigrane, orë

Perla Ohri Talevi


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 60
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 23:00

Пауза: Пон-Саб 16-18ч

Perla Ohri nga familja Risteski


 • Adresa: Bul.Turistiçka 32-1/7
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00 • Sh nga 08:00 deri më 23:00

Perla Ohri nga familja Risteski


 • Adresa: Shën Naum
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7875 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00

Mapa

Поради зголемениот интерес, особено од студенти и млади од целата држава, рокот за аплицирање за јавниот повик за кофинансирани грантови за новоосновани ...
сите 33 | | | веќе видена

За да може една земја да биде конкурентна треба да извезува високотехнолошки производи. Бруто домашниот производ е зависен од комплексноста на производите. ...
сите 64 | | | веќе видена

Стевче Антовски од ВМРО-ДПМНЕ денеска на прес конференција истакна дека „Заев и Владата во заминување ја распродаваат државата, овој пат стигнаа и до новиот ...
сите 53 | | | веќе видена

Според најновите податоци на Народната банка вкупните кредити во јануари се непроменети, при намалување на кредитите на корпоративниот сектор, додека кредитите ...
сите 12 | | | веќе видена

Во нашата земја странските експерти се соочуваат со големи проблеми при добивањето на работна виза во Македонија, за која чекаат и по неколку месеци, но има и ...
сите 2 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj