Eurodoor kom

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bursa 64-b
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7482 км
  • Lokacioni: комплекс Фрижидери

  • Telefon 2: 047 253321
  • Faksi: 047 253321
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00
    Sh nga 08:00 deri më 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/bef3981564af58028ccf4b1dc0ce3b28.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Ne jemi firmë maqedonase e cila merret me automatizimin e hyrjeve. Firma Eurodoor në punën e vet 10 vjeçare, mund të lavdërohet si emër sinonim për të dyerve të automatizuara në Maqedoni, pas të cilës qëndron referenca jonë.

Firma posedon kuadro profesionale të cilat mund të zgjidhin çdo sfidë, ndërsa me ate sigurohet kusht për aplikim e teknikave të avancuara bashkëkohore për shfrytëzim afatgjatë të produkteve tona.

Jemi përfaqësues për firmën suedeze Besam, e cila është prodhuese udhëheqëse e dyerve automatike në botë, poashtu kemi edhe produkte të dyerve automatike Italiane. Operatorët kan cilësi të lartë dhe kënaqin kërkesat e rrepta dhe më të larta nga Bashkimi Europian.

Kemi të gjitha llojet e çertifikatave siguruese dhe në pajtueshmëri me produkte nga Unioni Europian.

Firma jonë në të njejtën kohë posedon:
- Ekipe mobile të monterëve dhe serviserëve të trajnuar në mënyrë speciale
- Automjete për dërgesë, kombi automjete servisuese
- Depo e madhe e pjesëve origjinale rezervë për të gjitha produktet tona
- Shërbim teknik bashkëkohor për përkrahje të plotë për të gjithë klientët tonë të tanishëm dhe të ardhëshëm
- Servis 24 / 7 / 365

Kërkesat tuaja + idetë dhe pëvoja jonë = kënaqësi reciproke.
Firmat maqedonase me renome të cilat pnojnë me ne, janë rekomandimi ynë më i mirë. Vërtetoni edhe ju vet se pse logo ynë tingëllon.

Nëse dëshironi t’i hapni derë të tjerëve, patjetër duhet të jeni një hap para tyre.
Kemi realizuar më shumë se 730 dyer në shtetin tonë dhe jasht nga ky tip.
Ju ofrojmë sitje, montim dhe shërbim servisues 24 orësh për dyer automatike.
Ju jemi në disponim për të gjitha informatat shtesë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj