Dr. Mitanoski

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Gjorçe Petrov 12-2/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7420 км

  • Telefon 2: 070 309277
  • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 08:00 deri më 14:00
    Ma , Enj nga 14:00 deri më 19:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1578920849_83.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Д-р Митаноски
Ordinanca është hapur në vitin 1996 nga Mite Mitanoski dhe ka punuar vazhdimisht në 24 vitet e fundit. Në ordinancë janë punësuar:

-Dr. Bojan Mitanoski, specialist gjinekolog-obstetër, i diplomuar në Fakultetin e Mjekësisë në Shkup, në vitin 2003, specializim në fushën e gjinekologjisë dhe obstetrikës në Zagreb, R. Kroaci, në vitin 2009. Studimet pasuniversitare në fushën e ekografisë gjinekologjike dhe obstetrike të ultrazërit në R. Kroaci, në vitin 2008

- Infermierja Snezhana Mitrevska, e diplomuar në vitin 1995. SHMM "Nikola Stein" Tetovë, e punësuar në ordinancë që nga viti 2004.

Ordinanca ofron këto shërbime:

1. Ekzaminim gjinekologjik
2. Test PAP
3. Brise mikrobiologjike
4. Kolposkopi
5. Biopsi të qafës së mitrës
6. Trajtim modern të displazisë së qafës së mitrës (CIN 1, CIN 2, CIN 3)
7. Trajtim të lythave gjenitale
8. Trajtim të polipeve të qafës së mitrës
9. Ciste/abscese të gjëndrës barolonium
10. Biopsia e vulvës
11. Trajtim të polipeve të mitrës
12.Frakcionirim
13. Ultratingull gjinekologjik dhe obstetrik
14. Kontrolle të gjirit
15. Kontroll dhe ndjekje të shtatzënie të rregullt dhe të ndërlikuar

më shumë
Foto nga vendndodhjaFoto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj