DHL Ekspres Makedonija-Kumanovë


 • Adresa: Bul.Revolucioni i Tetorit 19-A
 • Vendi: Kumanovë
Kategoritë:

posta e shpejtë  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  In Time MK BPS


  • Adresa: Rr.36 nr.2, Zona industriale Ilinden fahu p.7
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7435 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

  Në Timi MK BPS si shërbimi i vetëm i autorizuar për UPS në Maqedoni kryen shërbime ndërkombëtare ndërlidhëse. Me ndihmën e 316 fluturimeve çarter, një tjetër 266 avionë, në pronësi të UPS-it, postimet tuaja personale dhe të biznesit - letra, mostra, katalogë, pjesë këmbimi, pajisje dhe pajisje, libra, objekte arti - u shpërndahen përdoruesve në mbi 200 vende dhe territore në bota.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1543827211_07.png?t=true&w=300&h=300

  Anfilend  Нашето долгогодишно искуство го пренесуваме во новата команија за поштенски и курирски услуги.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580895652_89.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingQasje në InternetAir-kondicionerDërgesë

  TNT Ekspres - PNL Translog


  • Adresa: Rr.1551 nr.10, Zona industriale Vizbeg
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7419 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  ТНТ Експрес, Федекс компанија, е една од најголемите светски компании за експресна испорака во светот. На дневна основа, TNT Express испорачува близу еден милион пратки кои се движат од документи и парцели до палетизирана пратка.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1591952046_6.png?t=true&w=300&h=300

  Fedex - PNL Translog


  • Adresa: rr.1551 nr.10 Zona industriale Vizbeg
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7421 км

  Нашите решенија ги поврзуваат луѓето и можностите.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1592203274_02.jpg?t=true&w=300&h=300

  Вицепремиерот задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, денеска беше во работна посета на Охрид во чии ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Веднаш да се почне со конципирање стратегија за долгорочен економски, одржлив развој на државата, да се рационализираат робусните буџетски расходи и да се ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj