Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Vallandovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Dërgesë e pakove
 • Posta e shpejtë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Dërgesë në Vallandovë

DelCo


 • Adresa: Pionerska 33
 • Vendi: Vallandovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kargo ekspres


 • Adresa: Pitu Guli 12
 • Vendi: Vallandovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pallma-Ekspres


 • Adresa: Llazar Kollev 8, f.Pirava
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7543 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Seçkov kompani


 • Adresa: Vasil Gllavinov 7
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7545 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stefani trans


 • Adresa: Prvomajska 1-a
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7545 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vik bi trans


 • Adresa: Ilindnska 25/4
 • Vendi: Vallandovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vikmar Transport/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Денарот е и ќе остане стабилен – нема промени на нивото на неговиот девизен курс, порачува Народна банка денеска по гласините дека еврото е поскапено во однос ...
сите 25 | | | веќе видена

Тутунска банка одлучи на сите граѓани ќе им даде можност да запрат со плаќање на кредитите во рок од шест месеци. Имено, сепак им остава избор ако сакаат да ...
сите 176 | | | веќе видена

Од здружението на микро и мали претпријатија (трговија на мало, занаетчиски дејности, козметички салони, фризери) и сите останати кои што нудат сервисни услуги ...
сите 78 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj