Bizmond-AT

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Angell Viniçki 11
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7419 км

  • Telefon 2: 071 225183
  • Faksi: 02 2033635
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/60502155ab74b698f664d16dda8c4cb3.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Bizmont-AT është përfaqësues gjeneral dhe importues i firmës botërore me renome "BERETTA".

Prodhime:
• Kaldaja gazi
• Dushe rrjedhëse
• Sisteme diellore
• Pajisje gazi

Është themeluar në vitin 2005 me qëllim që të sigurojë në Maqedoni program më bashkëkohor dhe cilësor për kaldaja muri të gazit. Sot "BERETTA" është e pranishme kudo në Maqedoni nëpërmjet rrjetit të krijuar të serviserëve dhe distributorëve.

Falë ndihmës së madhe dhe bujare të "BERETTA" sot përdorueseve dhe konsumatorëve tanë ju ofrojmë ndihmë profesionale dhe inxhinieri cilësore. Kemi ndërtuar një servis efikas të orientuar për përdoruesit. Gjithmonë përpiqemi drejt trajnimit dhe edukimit te serviserëve tanë. Profesionalizmi dhe teknika e gazit dhe ngrohjes është veçoria jonë kryesore.

Motoja jonë kryesore është që çdo përdorues i kaldajave "BERETTA" të jetë gjithmonë i kënaqur dhe i lumtur.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj