Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bizhuteri
 • Lodra - shitore
 • Parfumeri
 • Çanta
 • Orë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bizhuteri në Veles

Avanti


 • Adresa: 8 Shtatori 16 (Marshall Tito)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:00 • Sh nga 10:30 deri më 18:00

Gold-m


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 37
 • Vendi: Veles
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 13:00 deri më 17:00

Kategoritë:

bizhuteri, orë

Monzhan


 • Adresa: 8 Shtatori 65 (Marshall Tito)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 23:00 • D nga 09:00 deri më 21:00

Monzhan


 • Adresa: 8 Shtatori 202 (Marshall Tito)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

Sara


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 60/7
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 20:30

Sara M


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 4
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

Kategoritë:

bizhuteri, butiqe

Vema 2000


 • Adresa: 8 Shtatori 57-3 (Marshall Tito)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 20:30

Voç Galeri


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 91
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

Kategoritë:

orë, bizhuteri

Mapa

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светскиот пазар е во пад за повеќе од два проценти, бидејќи инвеститорите се плашат од влијанието на епидемијата на вирусот корона врз ...
сите 20 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim



Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj