Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bizhuteri
 • Suvenire
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bizhuteri në Strugë

Aida


 • Adresa: Tregu i qytetit p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км

Kategoritë:

bizhuteri, parfumeri

Alma


 • Adresa: Marshall Tito 11
 • Vendi: Strugë
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 20:00

Kategoritë:

bizhuteri

Antika suveniri


 • Adresa: Kej Boris Kidriç 34
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7854 км

Kategoritë:

suvenire, bizhuteri

Lina Silver


 • Adresa: QT Bezisten
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

Kategoritë:

argjendari, bizhuteri

Nace-komerc


 • Adresa: Marshall Tito 28
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 22:00

Od 99 den


 • Adresa: Marshall Tito 5
 • Vendi: Strugë

Kategoritë:

bizhuteri, gift-shop

Pearls Silver


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км

Kategoritë:

suvenire, bizhuteri

Mapa

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светскиот пазар е во пад за повеќе од два проценти, бидејќи инвеститорите се плашат од влијанието на епидемијата на вирусот корона врз ...
сите 20 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj