Bexheti Kompani


  • Adresa: Ilindeni p.n.
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7393 км
  • Lokacioni: Perballe shkolles se re medicinale

  • Telefon 2: 070 240460
  • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574673134_84.jpg?t=true&w=300&h=300Bexheti Kompani është formuar nga dy vëllezërit Besim dhe Bunjamin Bexheti të cilët kanë punuar 15 vjet në Zofingen të Zvicrës, ku përvojën punës e kanë fituar në firmën zvicërane H & G KOSER AG. Për të cilën pronarët e kompanisë e falenderojmë shumë për respektin që kanë treguar, pasi përvoja zvicerane që morëm nga ato ndikoj në seriozitetin dhe korektsinë në punën tonë.

Për së pari herë në Maqedoni kjo firmë është regjistruar më 23 dhjetor 1998 në Tetovë në rr. Ilindenit p.n. ku edhe gjendet selia e saj edhe sot. Në vitin 1998 kompania e ka nisur punën me një kapacitet të vogël prej dy punëtorësh, Besim dhe Bunjamin Bexheti, ku me kalimin e kohës kemi arritur në një numër më të madh të të punësuarve profesionist të cilën e dëshmon edhe kualiteti jonë.

Kjo firmë ka makinat më të përsosura në Maqedoni. Kapaciteti i parë ka arritur një vlerë deri në 1000 euro, ndërsa dy vite më vonë arrihet në 5000 euro. Kurse në vitet e fundit mbëriti kapacitet prej 6 punëtorësh dhe ka arritur një vlerë prej 50000-70000 euro. Kjo është një arritje e madhe për kohë të shkurtë për Bexheti Kompani. Bashkëpunon me të gjitha firmat e gomave brenda dhe jashtë vendit. Firma Bexheti Kompani është e rregulluar dhe punon me standarde evropiane. Motoja e jonë është: shpejtë, kualitet dhe në kohë !!!
më shumë
25%save
Retail Price - VAT Included:4.182 MKD3.137 MKD

Winter season tires LASSA 205/55R16 ...

25%save
Retail Price - VAT Included:2.706 MKD2.030 MKD

Winter season tires LASSA 155/80R13 ...

25%save
Retail Price - VAT Included:2.583 MKD1.937 MKD

Winter season tires LASSA 155/70R13 ...

25%save
Retail Price - VAT Included:2.952 MKD2.214 MKD

Winter season tires LASSA 175/70R13 ...

25%save
Retail Price - VAT Included:3.136 MKD2.352 MKD

Winter season tires LASSA 175/65R14 ...

25%save
Retail Price - VAT Included:3.505 MKD2.629 MKD

Winter season tires LASSA 195/65R15 ...

25%save
Retail Price - VAT Included:4.182 MKD3.137 MKD

Winter season tires LASSA 195/65R15 ...

25%save
Retail Price - VAT Included:4.059 MKD3.044 MKD

Winter season tires LASSA 195/65R15 ...

25%save
Retail Price - VAT Included:3.382 MKD2.537 MKD

Winter season tires LASSA 185/60R14 ...

25%save
Retail Price - VAT Included:3.936 MKD2.952 MKD

Winter season tires LASSA 195/50R15 ...

25%save
Retail Price - VAT Included:4.920 MKD3.690 MKD

Winter season tires LASSA 205/55R16 ...

25%save
Retail Price - VAT Included:4.182 MKD3.137 MKD

Winter season tires LASSA 205/55R16 ...

25%save
Retail Price - VAT Included:5.043 MKD3.782 MKD

Winter season tires LASSA 205/55R16 ...

25%save
Retail Price - VAT Included:5.289 MKD3.967 MKD

Winter season tires LASSA 225/45R17 ...

25%save
Retail Price - VAT Included:5.227 MKD3.920 MKD

Winter season tires LASSA 195/70 R1 ...

25%save
Retail Price - VAT Included:4.920 MKD3.690 MKD

Winter season tires LASSA 185/R14c ...


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj