Bane air - prodazno izlozben salon

ParkingTransport publikPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: bul. Partizanski odredi 17 lam.2 lok.2
  • Vendi: Shkup

  • Faksi: 02 6092300
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1597925644_81.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Ndërmarrja jonë 'Servis Termo King' është themeluar në vitin 1992, me vendndodhje në Shkup, në lagjen Cërniçe dhe merret me prodhimin e kaloriferëve elektrikë, perdeve të ajrimit dhe rezistencave për ventilim dhe klimatizim dhe punim të ngrohjes elektrike të dyshemeve, punim të ventilimit si dhe shitje, montim dhe servisim të kondicionerëve.

Programi ynë prodhues përbëhet nga prodhim serik i tre modeleve për kaloriferë elektrikë dhe atë, TK -3kw, TK - 4.5 kw dhe modelin "Tajfun" 6-8-10 kw. Cilësinë e kaloriferëve tanë e vërteton dhe përqindja e madhe e mbulimit të tregut tonë si dhe shitjet jashtë rajonit tonë, ku jemi të njohur me emrin "Majstor Bane"(Mjeshtër Bane)
Në vitin 2004 hodhëm në treg dhe produktin e ri - perde ajrimi, me emrin "BANE AIR" në katër dimensione të ndryshme: 1.0m, 1.2m, 1.6m, 2.0m me dhe pa ngrohje.

Të gjithë produktet tona janë atestuar dhe kontrolluar dhe kanë certifikatë për cilësi dhe siguri, për të cilat jemi vlerësuar me medalje të artë në panairin ndërkombëtar "Tehnoma". Në idetë dhe inovacionet tona, çdo ditë punon një ekip personash të kualifikuar, duke ndjekur trendet botërore në fushën e programit tonë të prodhimit, duke dashur gjithmonë të jemi në hap me kohën.

Në fushën e zbatimit të ventilimit, shitjes së klimatizimit dhe servisimit të të njëjtave, me siguri mund të theksojmë se jemi të specializuar për servis dhe montim të të gjithë tipeve të kondicionerëve, dhe kështu klientët tanë janë 100% të sigurt për produktet e blera, dhe ne jemi të detyruar brenda 24 orësh, serviserët tanë me siguri mund të riparojnë defektin.

Gjithashtu jemi dhe përfaqësues gjeneral të kompanisë me renome "ELEKTRA" për prodhim të kabllove ngrohëse elektrike me seli në Poloni. Kabllot ngrohëse elektrike, viteve të fundit janë një hit i vërtetë dhe zgjidhje e duhur për kursim, dhe ka një përdorim të gjerë në ngrohjen e shtëpive dhe ambienteve tuaja, si dhe kundër ngrirjes dhe shkrirje të ulluqeve, çative, shkallëve, sipërfaqeve të oborreve, rrugëve të kalueshme, rrugë dhe kalime për objekte komerciale dhe industriale.
më shumë

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj