Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Autoshkolla në Veles

Auto Shkolla 3M


 • Adresa: Zhivko Firfov 1
 • Vendi: Veles

Kategoritë:

autoshkolla

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dens


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 13
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 00:00

Kategoritë:

autoshkolla

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

M drajv


 • Adresa: Todor Hristov-Oficerçeto 2 (Fronti Popullor)
 • Vendi: Veles

Kategoritë:

autoshkolla

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

M-Drajv


 • Adresa: Vasa Koshulçeva 28-a
 • Vendi: Veles

Kategoritë:

autoshkolla

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orion 2001


 • Adresa: Jane Sandanski 28
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 12:00 deri më 16:00

Пауза: Пон-Саб 12-16 ч

Kategoritë:

autoshkolla

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Signal bel


 • Adresa: 3-ta Kumanovska Udarna Brigada 22
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 17:00

Kategoritë:

autoshkolla

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Signall


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 135-2/12
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км

Kategoritë:

autoshkolla

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Со драстичен пад на побарувачката и финансиски проблеми, се соочуваат македонските занаетчии. Во услови на КОВИД-криза, како што наведуваат, се трудат да го ...
сите 149 | | | веќе видена

Стопанската комора на Северна Македонија, како најголема и најзначајна бизнис-асоцијација и како многу одговорен чинител на економскиот развој, во името на ...
сите 30 | | | веќе видена

Преку трите кредитни линии, Ковид 1, 2 и 3, од Развојната банка на Северна Македонија, обезбедени се ликвидни средства во вкупен износ од 44,1 милиони евра, ...
сите 50 | | | веќе видена

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 38 | | | веќе видена

Согласно објавените податоци од Народната Банка, Асоцијацијата за е-трговија го анализираше бројот и вредноста на реализирани онлајн трансакции со домашни ...
сите 15 | | | веќе видена

Производителите на пченица, житни и индустриски култури и сончогледот, доколку употребиле сертифициран семенски материјал ги исполнуваат условите за субвенции ...
сите 11 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj