Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Autoshkolla në Manastir

AMSM - AMD Gjorgji Naumov


 • Adresa: Novaçki pat p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa


 • Adresa: Nikola Tesla 88
 • Vendi: Manastir

Kategoritë:

autoshkolla

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bezbednost


 • Adresa: 4 Nëntori 68-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

Kategoritë:

autoshkolla

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bezbednost


 • Adresa: Paca Mirçeva 52
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7483 км

Kategoritë:

autoshkolla

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bollid Plus


 • Adresa: Prilepska 33 P1M33-2/4
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 15:00

Kategoritë:

autoshkolla

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Moto-relly


 • Adresa: Dimitar Ilievski Murato 24-b (Boris Kidriç)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

Kategoritë:

autoshkolla

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ran plus


 • Adresa: Ruzvelltova 5
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha , Mr - Enj nga 08:00 deri më 20:00 • Ma , Pr - Sh nga 08:00 deri më 15:00

Kategoritë:

autoshkolla

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shishka


 • Adresa: Partizanska 94
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Start


 • Adresa: Dimitar Ilievski Murato 39 (Boris Kidriç)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

Kategoritë:

autoshkolla

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turbo-Kar


 • Adresa: Kliment Ohridski 33
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

autoshkolla

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zebra


 • Adresa: Bul.1 Maji 132
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

autoshkolla

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 274 | | | веќе видена

Обезбедивме еден милион евра неповратни финансиски средства за организација на најмалку 40-тина настани, за чија реализација очекуваме да бидат ангажирани ...
сите 11 | | | веќе видена

На реакцијата од опозициската ВМРО-ДПМНЕ за покачувањето на цената на нафтените деривати се јави Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги. Од оваа ...
сите 78 | | | веќе видена

Одлуките и мерките на Народната банка донесени од почнувањето на корона-кризата наваму се позитивно оценети на Пролетните средби на ММФ и Светската банка, ...
сите 78 | | | веќе видена

Во првите три месеци од годинава се потпишани договори со три странски компании со вкупен износ од 50 милиони евра, а во тек се преговори за уште 15 нови ...
сите 32 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj