Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Argjendari
 • Stoli - prodhim dhe tregti
 • Modë - aksesorë
 • Orë
 • Bizhuteri
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Argjendari në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Smaragd


 • Adresa: Gradishte 48, Çarshia e Vjetër
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

Mirë se erdhët në prezantimin e artarisë tonë Smaragd Shkup. Ju ftojmë të na vizitoni dhe të vërtetoheni në cilësinë dhe paletën e produkteve tona. Do të jetë kënaqësi që të ju përgjigjemi të gjitha pyetjeve tuaja, të ju ofrojmë zgjidhje më të mira teknike dhe t’i kënaqim nevojat Tuaja.


AbdoKategoritë:

argjendari

Ador goldKategoritë:

argjendari

Aga


 • Adresa: Bellgradska 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 17:00

Kategoritë:

argjendari

AmadeeKategoritë:

argjendari

Ametist


 • Adresa: Çarshia e mbuluar 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Kategoritë:

argjendari

Ami Gold


 • Adresa: Salih Asim 22, Çarshia e vjetër (Podgragje)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

Kategoritë:

argjendari

Amorini


 • Adresa: Lublanska 4, City mall
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км

Argjendar Kole


 • Adresa: Kej 13 Nëntori, QTQ përdhes
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:00 • Sh nga 08:30 deri më 15:00

Kategoritë:

argjendari

Argjendaria Rubin-drejtoria


 • Adresa: Cërvena Skopska Opshtina 54
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

argjendari

Argjendaria Rubin-shitorja 15


 • Adresa: Kej 13 Nëntori, QTQ përdhes
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 19:30 • Sh nga 08:30 deri më 14:30

Kategoritë:

argjendari

Argjendaria Rubin-shitorja 28


 • Adresa: Kej 13 Nëntori, QTQ përdhes
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 19:30 • Sh nga 08:30 deri më 14:30

Kategoritë:

argjendari

Argjendaria Rubin-shitorja 34


 • Adresa: QT Bunjakovec lok.26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:00 • Sh nga 08:30 deri më 15:00

Kategoritë:

argjendari

Argjendaria Rubin-shitorja 37


 • Adresa: Kej 13 Nëntori, QTQ përdhes
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 19:30 • Sh nga 08:30 deri më 14:30

Kategoritë:

argjendari

ArtaKategoritë:

argjendari

Artaria Rubin-shitorja 44


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 68
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

Kategoritë:

argjendari

Artaria Said


 • Adresa: Çarshia e mbuluar 25
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

Kategoritë:

argjendari

Atila


 • Adresa: Bellgradska 27
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

argjendari

Avalla


 • Adresa: Bellgradska 67
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00 • Sh nga 10:00 deri më 16:00

Kategoritë:

argjendari

Azure Galeri Silver


 • Adresa: Gradishte 53
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

Kategoritë:

argjendari

Mapa
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи