AMSM Anëtarsim  • Faksi: 02 3181119
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598351639_73.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Anëtarët tanë çdoherë fitojnë më shumë!

Nëse kërkoni shërbime të cilat ju përshtaten nevojave dhe kërkesave Tuaja specifike, atëherë jeni në vendin e vërtetë.

Për më shumë se 15.000 anëtarët e vet, AMSM çdo ditë siguron varg të beneficioneve dhe përshtatshmërive, si dhe 24 orë kujdes për udhëtim më të sigurt në vend dhe jashtë vendit.

Pa marrë parasysh a jeni shoferë apo jo, a keni automobil personal apo jo, tani më keni mundësi të zgjedhni një ndër paketat e ndryshme për AMSM anëtarsim, sigurisht, të përshtashme me nevojat dhe kërkesat Tuaja.

Zgjedhni AMSM paket anëtarësimi sipas matjes Tuaj!
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj